Własna działalność gospodarcza
 Oceń wpis
   

A może warto zastanowić sie nad sprzedażą spółek, które oferują niektóre firmy? Sprawdź!

______________________________________

Prowadzenie działalności gospodarczej to bardzo złożony proces, który wymaga od przedsiębiorcy wykonywania różnych czynności w obrębie różnorodnych segmentów. Nie sposób koordynować wszystkich zadań, a ich nie wykonanie może niekorzystnie wpłynąć na działanie firmy. Pomoc wyspecjalizowanych podmiotów może okazać się bardzo pomocna. Przedsiębiorca będzie miał możliwość skupienia się na podstawowym segmencie prowadzonej działalności gospodarczej oraz opracowywaniu kolejnych rozwojowych inwestycji.


Jednym z bardzo ważnym segmentów działalności gospodarczej jest księgowość firmy, od której zależy prowadzenie prawidłowych rozliczeń z różnymi podmiotami. W przypadku bardziej rozbudowanego systemu księgowości przedsiębiorca ma także możliwość oceny prowadzonej działalności gospodarczej w przekroju majątkowym i finansowym. Prawidłowo prowadzony system księgowości jest dla przedsiębiorcy bogatym źródłem informacji.


Czasem warto zaufać ekspertom i wybrać rozwiązanie, które w dłużej perspektywie czasu przeniesie firmie same korzyści.

Komentarze (1)
Spółka dla obcokrajowca
 Oceń wpis
   

Gwałtowny rozwój gospodarczy Polski sprawił, że nasz kraj jest coraz częściej wybierany przez zagranicznych inwestorów, którzy właśnie tutaj postanawiają założyć własną działalność gospodarczą.

Najkorzystniejszym sposobem na prowadzenie swojego biznesu jest otworzenie własnej spółki. Niestety proces ten sprawia olbrzymie trudności nawet rodowitym Polakom, a co dopiero jednostkom z zagranicy, które niejednokrotnie nie znają polskiego prawa, a często również języka.

Z pomocą takim jednostkom przychodzą profesjonalne firmy oferujące sprzedaż gotowych spółek. Organizacje te pomagają cudzoziemcom nabyć podmioty gotowe do prowadzenia własnej działalności gospodarczej. Specjaliści zajmują się ich rejestracją oraz wszelkimi formalnościami dzięki czemu oddają do użytkowania w pełni przygotowane podmioty gospodarcze.

Jedynym obowiązkiem nabywcy jest podpisanie umowy spółki w postaci aktu notarialnego u notariusza. W przypadku braku płynnej znajomości języka polskiego wymaga się również zatrudnienia tłumacza przysięgłego, ponieważ polskie prawo nakazuje, iż cała dokumentacja spółki sporządzona musi zostać w języku urzędowym, to jest polskim.

Komentarze (0)
O mnie
IN-NOVA.PL BIURO RACHUNKOWE
ZAUFAJ DOŚWIADCZENIU SPECJALISTÓW Z BIURA RACHUNKOWEGO IN-NOVA.PL I POWIERZ KSIĘGOWOŚĆ SWOJEJ FIRMY WE WŁAŚCIWE RĘCE!
1720 zł  - gotowa spółka z o.o. z KRS, NIP, REGON.
499 zł netto - rejestracja spółki z o.o. w 5 dni

 

Polecamy również spółki stażowe z 2012 i 2015 roku
Zainteresowanych naszą ofertą oraz wszystkich Tych, którzy chcieliby dowiedzieć się więcej na temat gotowych spółek zapraszamy do kontaktu.

TEL: 12 378 34 20
Pomagamy Klientom z całej Polski.
Najnowsze wpisy
2017-11-16 09:05 Ułatwienie pozyskania danych w KRS
2017-11-02 10:41 Kodeks Spółek Handlowych
2017-10-19 08:01 Spółdzielnia
2017-10-05 08:45 Agio
2017-10-03 08:55 Kapitał własny w spółce z ograniczoną odpowiedzialnością
Najnowsze komentarze
2017-11-17 15:15
pieniadze:
Ułatwienie pozyskania danych w KRS
Świetnie, wiele osób sądże, że "harytatywnie" zajmie się weryfikacją firm sąsiadów ;)
2017-10-06 08:49
Kamil2366:
Co musi zawierać umowa spółki z o.o.?
Jeden wpis, a tyleee informacji, super :)
2017-07-17 13:19
anonim25896:
Zmiana w umowie spółki z o.o.
Jeśli ktoś nie wie czym jest akt notarialny, to można poczytać tutaj :[...]