Pośrednictwo w sprzedaży spółek.
 Oceń wpis
   

sprzedaż spółek

Przedsiębiorca, który decyduje się rozpocząć prowadzenie własnej działalności gospodarczej musi pamiętać iż jest to niezwykle poważna i wiążąca decyzja. Sprowadza ona na niego nie tylko odpowiedzialność, ale także i wiele obowiązków. Należy do nich przede wszystkim konieczność prowadzenia księgowości spółki, monitorowanie sytuacji rynkowej czy bieżące śledzenie wszystkich zmian mających miejsce w przepisach prawa czy podatkach.

Niejednokrotnie zdarza się więc, że businessman przytłoczony nadmiarem obowiązków, bądź też z powodów osobistych musi podjąć decyzję o rezygnacji z własnej firmy nawet jeżeli dobrze prosperuje. Ma on wtedy do wyboru dwie opcje: sprzedaż spółek albo likwidacje. Coraz większa liczba decyduje się jednak na pierwszą z nich, ponieważ jest o wiele bardziej opłacalna i wiąże się z mniejszą liczbą formalności.

Sprzedaż spółek nie jest jednak prosta. Niezwykle trudno jest znaleźć osobę chętną do zakupu naszej firmy. Bardzo przydatna jest pomoc ekspertów, specjalizujących się w świadczeniu usług związanych z pośrednictwem. Wystarczy znaleźć odpowiednie biuro i zlecić mu sprzedaż spółki. Jego pracownicy stworzą ofertę oraz odszukają chętnych do zakupu naszej firmy. Ich pomoc pozwoli wynegocjować korzystne dla nas warunki oraz znacznie przyspieszyć cały proces. Sprzedaż spółek z ich pomocą okaże się niezwykle prosta, ponieważ wykonają oni za nas w zasadzie wszystkie etapy tego procesu. Stworzą odpowiednią umowę, sporządzą stosowną dokumentację oraz zajmą się uregulowaniem wszystkich formalności związanych z przeprowadzeniem transakcji.

Sprzedaż spółek z firmą oferującą pośrednictwo to najlepsze rozwiązanie. Nie dosyć, że pozwala uzyskać większą kwotę ze sprzedaży, znacznie przyspieszyć cały proces, to jeszcze ogranicza udział przedsiębiorcy w zasadzie do minimum.  

 

Komentarze (0)
Metoda jednego okienka. Zawieszenie działalności...
O mnie
IN-NOVA.PL BIURO RACHUNKOWE
ZAUFAJ DOŚWIADCZENIU SPECJALISTÓW Z BIURA RACHUNKOWEGO IN-NOVA.PL I POWIERZ KSIĘGOWOŚĆ SWOJEJ FIRMY WE WŁAŚCIWE RĘCE!
1720 zł  - gotowa spółka z o.o. z KRS, NIP, REGON.
499 zł netto - rejestracja spółki z o.o. w 5 dni

 

Polecamy również spółki stażowe z 2012 i 2015 roku
Zainteresowanych naszą ofertą oraz wszystkich Tych, którzy chcieliby dowiedzieć się więcej na temat gotowych spółek zapraszamy do kontaktu.

TEL: 12 378 34 20
Pomagamy Klientom z całej Polski.
Najnowsze komentarze
2017-07-17 13:19
anonim25896:
Zmiana w umowie spółki z o.o.
Jeśli ktoś nie wie czym jest akt notarialny, to można poczytać tutaj :[...]
2017-04-19 09:43
wiadomoscidlaciebie:
Składki ZUS w jednoosobowej spółce z o.o.
Tak, to rozwiązanie zgodne z prawem :)
2017-04-19 09:41
Maciej5858:
Składki ZUS w jednoosobowej spółce z o.o.
Czy to jest bezpieczne rozwiązanie?